אודות

בטבעת זו – היכרויות לדתיים

עומדים בשלב בו הנכם תרים אחר בן זוג כלבבכם? כשאיפתכם? אכן שלב מכריע ובעל משמעות עצומה לחיים שלכם. אנו שמחים להכיר לכם את “בטבעת זו” – ארגון היכרויות לדתיים. מתוך היכרות עם אורח החיים הדתי והצורך העז שקיים בקרב מגזר זה בנושא של הכרויות הקמנו את בטבעת זו – הכרויות לדתיים ולמסורתיים.

 

איך זה עובד?

ארגון בטבעת זו פונה לבנים ולבנות מקרב הציבור המסורתי והדתי שהגיעו לשלב חיפוש בן זוג. בארגון הקימו מערך מותאם אשר יסייע לכל אחד מהנרשמים למצוא את בן הזוג שלו. וזאת בעזרת שדכנים מקצועיים שעובדים ומציעים הצעות לכל אחד מהנרשמים בהתאם למועמדים שקיימים במאגר השמות. כך מסייע הארגון לכל אחד מהנרשמים למקד את החיפוש ולמצוא סוף סוף את בן הזוג המיועד והמיוחל.

 

מה עלי לעשות כדי למצוא את בן/בת זוגי??

במידה והנכם מעוניינים להצטרף למיזם, ולהיות רשומים במאגר המועמדים, כל שעליכם לעשות זה להירשם. הרישום כולל מילוי פרטים אישיים באופן מפורט, על מנת לאפשר לשדכנים שלנו לבצע התאמות מתאימות ככל האפשר. לאחר ביצוע הרישום שלכם העבודה עוברת לשדכנים שלנו. הם אלו שיעבדו ויתורו אחר מועמד מתאים / מועמדת מתאימה, ויציעו לכם אותה בצירוף הפרטים השונים. בד בבד מציעים את ההצעה לשני בני הזוג המיועדים. שניהם בודקים התאמה התחלתית לפי המידע שקיים – המידע שכל אחד מבין שניכם סיפקו לארגון.

 

 

אור ירוק, מה הלאה?

במידה ואכן ההצעה מוצאת חן בעיני שני הצדדים, ממשיכים לשלב הבא של ההיכרות. כאן עורכים היכרויות לדתיים כדי לבדוק האם בני הזוג המיועדים מוצאים חן האחד בעיני השני, והאם קיימת היתכנות למערכת נישואין בין השניים. גם בשלבים אלו השדכן נמצא בתמונה ומנחה את התהליך. שומע את ההתרשמות של השניים, ומסייע להם להחליט האם להמשיך להעמיק את ההיכרות ולטוות את הקשר.

 

בשלות לקראות אירוסין וחתונה

במידה ויש התאמה ומציאת חן הדדית, ימשיכו השדכנים של בטבעת זו בליווי ובהעצמת הקשר. וזאת כדי להגיע לשלב של בשלות מצד שני בני הזוג המיועדים, על מנת להחליט על אירוסין במזל טוב.

×

שלום רב!

לחץ על אחד מאפשרויות למטה כדי לשוחח בוואצאפ או שלח לנו דוא"ל arinthisring@gmail.com

×
דילוג לתוכן