מאמרים

הכרויות לדתיים ושומרי מסורת

הצטרפו עוד היום לאתר בטבעת זו והתחילו להכיר רווקים דתיים על ידי מודל הכרויות חדשני, המבחר הגדול ביותר של דתיים פנויים ואיכותיים ביותר ברשת.
הצטרפו עוד היום למאות זוגות שומרי מסורת שכבר הכירו באתר שלנו והתחתנו כדת משה וישראל.

שינויים במודל היכרות במגזר הדתי 

בשנים האחרונות עדו עדים לכך שיש יותר פתיחות לשיטות שונות של היכרות במגזר הדתי ושומר המסורת.
בעידן הדיגיטלי קשה יותר למצוא זיווג אמיתי במסגרת אתרי האינטרנט ולכן קשה יותר לחרדים המודרניים למצוא שידוך במגזר החרדי, זאת משום שלא כל משפחה חרדית תרצה חתן חרדי מודרני פתוח בדעותיו. לכן נוח יותר לחרדים המודרניים נרשמים לאתרי הכרויות לשומרי מסורת שיש באינטרנט שבו נוח יותר למצוא את הזיווג באתרי הכרויות לשומרי מסורת.

אתר בטבעת זו מציע לכם מבחר של רווקים דתיים לשידוך מושלם 

מספר לא מבוטל של רווקים פנויים מחפשים אהבה אמיתית באתר בטבעת זו  ומחזיקים בערכים דתיים ושומרי מסורת קרובים ויקרים לליבם. מטרת האתר היא לתת לכם את הפלטפורמה המתאימה להיכרות אמיתית לציבור הדתי שתוביל אתכם לחופה ולהקמת בית בישראל.

אתר בטבעת זו  הכרויות לשומרי מסורת 

אתר בטבעת זו מציע מאגר של רווקים שרוצים באמת לפגוש  בן  או בת הזוג פוטנציאליים שמבינים זאת ומכבדים את הערכים שלהם.

מודל היכרות דיגיטלי של שידוך באמצעות שדכנים אונליין 

לרווקים דתיים אכפת מאד מאיכות הפגישה מאשר מכמות כשמדובר בדייטים, וזה בדיוק מה שאתר בטבעת זו מציעה משתמשים בו. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להחליט במה אתם באמת מעוניינים. במסגרת החיפוש שלכם באתר טבעת זו תוכלו לחפש התאמות פוטנציאליות לפי גיל, מין, עיר וחינוך. מסנני חיפוש אחרים כוללים מראה, ותחומי עניין. 

אתר בטבעת – ליווי צמוד על לפגישה 

אתר בטבעת זו מציע לכם שירות לקוחות זמין למנויים בלבד בווצאפ וגם מענה מהיר ע"י הצוות המיומן דרך "כתבו לנו" באתר.

האתר שומר בקפידה על כללי המגזר הדתי ועל קוד צניעות, האתר מאשר רק תמונות פנים, ובעצם חותר ומכוון לפגישות אמיתיות ולא וירטואליות.

צוות שדכנים מקצועי ויועצים זוגיים מהמגזר עומד לרשותם בכל התהליך וגם עומד לרשותכם לכל הבירורים זאת כדי לדעת איזה שידוך יכול להתאים לכם ביותר.

×

שלום רב!

לחץ על אחד מאפשרויות למטה כדי לשוחח בוואצאפ או שלח לנו דוא"ל arinthisring@gmail.com

×
דילוג לתוכן