מאמרים

בטבעת זו הכרויות לדתיים

במגזר הדתי חשוב לנו לשמור על הערכים וצביון של הבית היהודי המסורתי.
החלום של כולנו הוא להקים בית בישראל להתחתן כדת משה וישראל.
כיום בעידן האינטרנטי לא כל היכרות באינטרנט שהובילה למפגש אמיתי במציאות פנים מול פנים ולעיתים המפגשים אינם משמעותיים מספיק כדי להבשיל לזוגיות בחיים עצמם.
אם גם אתם ניסיתם את מזלכם להכיר באתרי האינטרנט השונים ולא מצאתם את שאהבה נפשכם אתם מוזמנים להצטרף לאתר שלנו בטבעת זו ולמצוא את השידוך המתאים לכם ביותר.

אתר בטבעת זו מציע מודל של שידוך חדשני אמיתי
צוות שדכנים מקצועי שמכבד את ערכי המגזר הדתי ושומרי המצוות ומסייע לכם בשידוך אונליין ויוזם מולכם את השידוך המתאים לכם ביותר זאת במטרה לגרום לכם להגיע לפגישה אמיתית משמעותית שתוביל אתכם למטרה העתידית של הקמת משפחה.


הקמת משפחה בישראל 

במזגר הדתי זהו היעד המרכזי שלנו להכיר בן או בת זוגי להביא עימם ילדים ולבנות בית בישראל.
צוות השדכנים של אתר בטבעת זו מלווה אתכם ומייעץ לכם במסגרת כל התהליך למצוא את הזיווג הנכון עבורכם, לקבל את ההחלטות הנכונות עבורך ולהתמודד עם כל השאלות הקשות עם הדילמות והקשיים העומדים בפניכם.

מודל היכרות של אתר בטבעת זו – הכרויות לדתיים בדרך חדשנית 

אתר בטבעת זו הוא אתר היכרויות באינטרנט למגזר הדתי שיכול לחסוך לך הרבה זמן, מאמץ, וכסף על ידי הבאת רווקים  לתוך מרחב ידידותי ונגיש אחד.
כיום אמנם יש לכם מבחר של עשרות אתרי הכרויות לבחירתכם  אך מצד שני לא יוצא מהם שום דבר אמיתי. החידוש באתר שלנו הוא שהוא מציע מודל חדשני וייחודי למגזר הדתי שמבטיח לכם את ההצלחה.

אתר בטבעת זו מציע שירות לקוחות זמין לכל שאלה  

אתר בטבעת זו מציע לכם שירות לקוחות זמין למנויים האתר בלבד גם בווצאפ וגם מענה מהיר ע"י הצוות המיומן דרך "כתבו לנו" באתר.

האתר שומר בקפידה רבה על כללי המגזר הדתי ועל קוד צניעות, האתר מאשר רק תמונות פנים, ובעצם חותר ומכוון לפגישות אמיתיות ולא וירטואליות.

באתר שלנו עומד למענכם צוות שדכנים מקצועי ומיומן  ויועצים זוגיים מהמגזר עומד לרשותם בכל התהליך וגם עומד לרשותכם לכל הבירורים זאת כדי לדעת איזה שידוך יכול להתאים לכם ביותר.

×

שלום רב!

לחץ על אחד מאפשרויות למטה כדי לשוחח בוואצאפ או שלח לנו דוא"ל arinthisring@gmail.com

×
דילוג לתוכן