מאמרים

שידוכים לחתונה

כל אחד מאתנו מגיע לגיל בו הוא סבור שהגיע זמנו להקים בית ומשפחה. אין כאן כללים כי אם רצון פנימי וגם צורך אישי. אבל כאן, מול הרצון למצוא את בן הזוג אנחנו לא פעם מגלים שהקושי כמעט בלתי עביר. איך נמצא בן זוג שמממש את החלומות שלנו? איפה נפגוש את בת הזוג שתגשים לנו משאלות? אכן, שלב משמעותי וקריטי לחיים שצריך לדעת כיצד לחצות אותו בהצלחה.

 

מערכת עבור היכרויות לדתיים

כאן חשוב להכיר את האופציה של שידוכים לחתונה. מערכת אשר מציעה מענה מותאם למועמדים מהמגזר הדתי. היות ובמגזר הדתי החיים מאופיינים בהפרדה מוחלטת בין בנים לבנות, יש צורך למצוא מערכת מתאימה עבור הכרויות לדתיים. זו תתנהל בצורה מותאמת לאורח החיים הדתי, ותאפשר למעוניינים להכיר מועמדים שונים בדרך לפגוש את בן הזוג המיועד. המטרה הינה לעזור לבנים ולבנות שמחפשים בן זוג למצוא את השידוך שלהם בדרך מתאימה ההולמת את אורח החיים הדתי.

 

יוצאים לדרך לאחר התאמה בסיסית

במערכת היכרויות לדתיים ההתנהלות הינה בעזרת שדכן. השדכן הינו הגורם שמקבל לידיו פרטים אישיים על אודות המועמדים, והוא זה שמנסה להקיש בין מועמדים שונים לפי אורח החיים, השאיפות לחיים, תכונות אופי בסיסיות, רקע וכן הלאה. לאחר שנמצאת התאמה שכזו תוצע ההצעה למועמדים. בשלב זה הכדור עובר למגרש שלהם, והם אלו שמתחילים לבדוק האחד את השניה ואת הקשר שיכול להיווצר ביניהם. אך תמיד יהיה חשוב לזכור ולהזכיר כי טווית הקשר הינה שלב בתהליך שיש לו מטרה – שידוכים לחתונה. אין כאן מקום להיכרות סתמית שאינה מובילה את בני הזוג לשום מקום.

 

לשקול, לקבל הכוונה ולהחליט

בנוסף, יש לציין כי מערכת שידוכים לחתונה נועדה לתת למועמדים את הכלים לקראת בניית הבית שלהם. הווי אומר שהם צריכים תמיכה וסיוע בלבטים שמאפיינים כל כך את התקופה הזו, לקבל הכוונה וידע באשר לנקודות שיש להתייחס ולשים לב אליהן, לעומת פרטים שנכון להעלים עין מהם, שכן הם לא מהווים מרכיב משמעותי בחיי הנישואין. מתאימים? מרגישים שזה בן הזוג המיועד? שיהיה במזל טוב.

×

שלום רב!

לחץ על אחד מאפשרויות למטה כדי לשוחח בוואצאפ או שלח לנו דוא"ל arinthisring@gmail.com

×
דילוג לתוכן