מאמרים

הכרויות לדתיים

שומרי מסורת? מנהלים אורח חיים דתי? מסתבר שדרך החיים הזו משליכה את כל רובדי החיים, ומהווה מוטיב שעל פיו אתם בוחרים את הבחירות שלכם לכל אורך הדרך. הקביעה הזו נכונה מאוד גם כאשר הנכם מגיעים לשלב חיפוש בן זוג. אין דומה שלב זה של אדם דתי או מסורתי לאותו שלב בקרב מגזרים אחרים.

 

מערכת מותאמת לדתיים ולמסורתיים

בגין הבדל מהותי זה נוצר צורך אמיתי למערכת הכרויות לדתיים ומסורתיים. מדובר על מערכת מותאמת אשר אינה מאפשרת היכרויות ספונטניות שנרקמות בלי בקרה בסיסית. אלא על מערכת הכרויות לדתיים ומסורתיים אשר תתנהל בעזרת שדכן. כיצד הדבר מתנהל?

 

שלב ראשון: מילוי פרטים אישיים. שלב זה הוא שלב בו פונה בחור או בחורה לארגון ומכניס את עצמו למאגר. הוא ימלא שאלון מפורט ובו פרטים שונים עליו, על החיים שלו ועל השאיפות שלו בחיי הנישואין.

 

שלב שני: הטופס מתקבל על ידי שדכנים בארגון. אלו מכירים מכורח תפקידם מועמדים רבים, את הציפיות ואת השאיפות שלהם. כך שהם יכולים לבצע התאמה בסיסית לפי הפרטים הללו בין מיועדים להיות בני זוג.

 

שלב שלישי: בשלב הבא מקבל המועמד את שם בן הזוג המוצע לו. מדובר על הצעת שידוך שכל אחד מהמועמדים יכול לבדוק ולברר אודותיו לפני שהוא יוצא להכיר את בן הזוג. רק במידה ויש התאמה בסיסית ויש רצון בקרב שני הצדדים להעמיק את ההיכרות, הם יצאו יחד כדי לבדוק התאמה.

 

מעמיקים קשר לקראת נישואין

חשוב לזכור כי מערכת הכרויות לדתיים הינה מערכת שיש לה מטרה ברורה ומסומנת, והיא להוביל את המועמדים לקראת שלב של נישואין והקמת בית. לכן נמצאים השדכנים בתמונה, והם מלווים את בני הזוג בדרך של ההיכרות לקראת קבלת ההחלטה. הם מנחים את הקשר ומלווים אותו בשלבי ההתהוות. וזאת על מנת לתת יד לכל אחד מבין השניים, לעזור לו לבחון את התמונה האישית שלו ביחס לבן הזוג המוצע לו. כל זאת לקראת קבלת החלטה. במידה וקיימת התאמה ושני המועמדים חשים כי הם מצאו את המיועד להם – הם יתקדמו לעבר נישואין.

×

שלום רב!

לחץ על אחד מאפשרויות למטה כדי לשוחח בוואצאפ או שלח לנו דוא"ל arinthisring@gmail.com

×
דילוג לתוכן